A Magyar Vöröskereszt Kistelek-Mórahalom Kistérség Területi Szervezete 2010. április 21-én elsősegélynyújtó versenyt rendezett Mórahalmon. A régióból összesen 11 csapat képviseltette magát - közülük 8 általános iskolás. A kora délutántól kora estig tartó vetélkedőn több állomáson kellett ügyesen helyt állniuk a gyerekeknek. Volt vöröskeresztes filmvetítés, teszttöltés és gyakorlati állomások, ahol élethű szituációkban élethű sérülteket kellett szakszerűen ellátni. Csapatunk lelkes küzdelemmel az 5. helyen végzett. Gratulálunk!

Csapattagok: Fekete Norbert, Ficsor Boglárka, Halász Nikolett, Kis Tamás, Raffael Szabina.

Felkészítő és kísérő tanárok: Gémes Károlyné és Pölösné Hudák Dóra.

Külön köszönet iskolánk volt diákjának, Rostás Norbertnek a felkészülésben való sok segítségért!