Pályaválasztási Napok 2019.

Iskolánk 8. osztályos tanulói részt vettek a Szegeden megrendezésre került Pályaválasztási Napok rendezvényen

2019. október 18-án iskolánk 8. osztályos tanulói részt vettek a Csongrád Megyei Kormányhivatal által szervezett Pályaválasztási Napokon. A program a szegedi Szent-Györgyi Albert Agórában került megrendezésre. A szegedi közép- és szakiskolák mellett számos Csongrád megyei intézmény is bemutatkozott. Az iskolák standjain különböző szakmák bemutatását, az iskola kínálatát tekinthettük meg.

Ezután ellátogattunk az Árkád bevásárlóközpont földszinti folyosójára, ahol „Trükkös Fejtörők” elnevezésű bámulatos, játékos fizikai kísérleteken keresztül interaktív formában bővíthettük ismereteinket, fedezhettük fel velük a bennünket körülvevő csodálatos világunkat.

Tapasztalatokban, élményekben gazdagodva tértünk haza.

A mappában található képek előnézete Pályaválasztási Napok 2019.