Iskolafelújítás

Bár a nyári szünetre általában minden iskola kiürül, elcsendesedik, Dócon ezen a nyáron nagyon is lázas munka folyt, hogy szeptemberben egy szebb, felújított épület fogadja diákjait, tanárait. Az iskolát fenntartó Szeged-Csanádi Egyházmegye 4,5 millió forintos támogtása mellett a Magyar Vöröskereszt és a dóci önkormányzat is sokat segített a tervek megvalósulásában. Megújult a folyosók lábazata, festése, új beépített szekrények készültek a gyerekeknek az iskola folyosóján, a számítástechnika terembe gipszkartonfal és új ajtó került, megszépültek a földszinti tantermek (falak, nyílászárók festése, parketták felcsiszolása, új világítótestek és fénycsövek, függönyök, szekrények és médiaállványok beszerzése). A tanítást megelőző napokban iskolánk pedagógusai végezték el az utolsó simításokat: újrarendezték a madarakat bemutató vitrint, kicsinosították, kidekorálták a tantermeket, a folyosókat, nem egyszer a szó szoros értelmében festettek, fúrtak, faragtak. Látva a szép végeredményt, megérte a sok szervezés és fáradozás, melyet köszönünk szépen elsősorban iskolánk igazgatónőjének, Huszka Zoltánnénak, illetve a fenntartónknak, támogatóinknak és mindenkinek, a felújításban részt vett!