Zánkai táborozás

Erzsébet táborban vettünk részt

2016 augusztusában iskolánk 10 tanulója részt vehetett egy egyhetes zánkai nyaraláson az Erzsébet tábor nyertes pályázatának köszönhetően.

A balatoni fürdőzésen kívül számos program várt bennünket. Minden napra jutott sport, vízi vagy szárazföldi vetélkedő, interaktív kulturális bemutató vagy előadás. Kipróbáltuk magunkat a mozgó kalandparkban, mókás csapatversenyeken vettünk részt. Gyakorlati és elméleti tanácsokat szereztünk játékos formában a környezettudatos életmóddal kapcsolatosan. Esténként sem unatkoztunk, látványos előadásokon, koncerteken, éjszakai kalandtúrán vehettünk részt. A táborzáró estén az alakuló téren több ezer gyerek énekelte és táncolta végig a tábordalt. Szomorúan hagytuk el másnap délelőtt a szép, kényelmes szállásunkat, a finom és bőséges ételeket, na és persze a sok kispajtást és a rengeteg felejthetetlen élményt.

A hazafelé tartó úton megtekintettük a Tihanyi apátságot, majd búcsút vettünk a gyönyörű Balatontól.