Versmondó verseny

2011. október 26-án, szerdán a Sándorfalvi Városi Könyvtár és a Dóci Községi Könyvtár közös szervezésében versmondó versenyen vettek részt iskolánk alsó tagozatos diákjai.

A Közösségi Házban rendezett elődöntőn sok vidám, hangulatos verset hallhattak a megjelent gyerekek, szülők, pedagógusok.

A versenyen az alábbi eredmények születtek:

1-2. osztály                      I. hely: Kovács Emília Jázmin 2.o.
                                            II. hely: Fődi Viktória 1.o.
                                           III. hely: Molnár Martin 1.o.
                                                          Nagy Dominik Dániel 1.o.

3-4. osztály                     I. hely:  Nagy Rebeka Noémi 4.o.
                                            II. hely: Bárkányi Laura Veronika 3 .o.
                                           III. hely:  Lukács Lili 4.o.

Verset mondtak még az alábbi tanulók: 1.osztály: Paragi Nikol, Péter Zsófia
                                                                 2.osztály: Seres Zoltán
                                                                 3.osztály: Csókási Leona
                                                                 4.osztály: Rapi Éva, Ördög Levente

Gratulálunk a versmondó gyerekeknek és a felkészítőknek! Jó készülődést kívánunk a középdöntőre, amelyre 2011.november 24-én kerül sor.