Tematikus angol verseny

December 10-én került megrendezésre 7 csapat részvételével a Tematikus angol verseny, melynek az idei témája az állatok voltak. A versenyzők Pusztamérgesről, Ópusztaszerről, Baksról, Öttömösről, Harkakötönyből  és Szatymazról érkeztek, iskolánkat az idén egy csapat képviselte. A három fős csapatoknak egy előre kiválasztott állatot kellett bemutatni, volt képkirakó, ehhez kapcsolódóan kérdések segítségével kellett az állatok nevét kitalálni, hangjuk alapján ismerték fel az állatokat a versenyzők. Volt állatos kvíz, nyomolvasás és az eredményhirdetésre várva egy kis kézműveskedés. Mindenki készített magának egy bagollyal díszített könyvjelzőt. I. helyezést a szatymazi és a baksi, a III. helyezést a pusztamérgesi iskola csapata érte el. Nyereményük egy-egy angol nyelvű társasjáték. A versenyt Géczi Erzsébet és Hecker Szilvia szervezték.

A mappában található képek előnézete Tematikus angol verseny