Tanévnyitó

Szeptember 2-án, hétfőn reggel Dócon is megkezdődött a 2013/2014-es tanév. 8 órakor tanévnyitó misét celebrált községünk plébánosa, Antal Imre, aki szép szavakkal búcsúztatta a nyarat és lelkesítette mind a diákokat, mind a tanárokat az eredményes munkavégzésre, illetve megszentelte a sok kis iskolatáskát. A mise különleges hangulatát a közös éneklés adta, melyet gitáron iskolánk új hitoktatója, Kecskés László kísért.

9 órakor vette kezdetét a tanévnyitó ünnepség. Iskolánk igazgatónője, Huszka Zoltánné köszöntötte a jelenlévőket és hivatalosan is megnyitotta az új tanévet, továbbá felidéztük a nyári táborokat az ott készült fényképek megnézegetésével. Doszpod Endre tanár úrnak és az iskola színjátszó csoportjának ezúton is köszönjük, hogy az előadott kis jelenettel az ünnepséget ismét jó hangulatúvá, felejthetetlenné varázsolták.