Szent Ágoston Kupa - Pusztamérges

Élménydús megmérettetés

2013. április 19-én pusztamérgesi telephelyünkön került megrendezésre az I. Szent Ágoston Kupa akadályverseny.

Iskolánkat Tülkös Márkó, Juhász Petra, Kálmán Dominik, Fekete Dominik, Sipos Roland, Szunyogh Barbara, Nagy Dominik és Sipos Krisztián képviselte. Az öt induló csapat közül a 4. helyezést értük el minimális ponttal lemaradva a dobogóról.

Az akadályversenyen többek között hordólovaglás, tájfutás, karikahajtás és gólyalábazás szerepelt. A megmérettetés után mókás "lufiviadal" vette kezdetét, ahol verejtékezésig tomboltuk ki magunkat - ki azért, mert annyira küzdött, ki pedig azért, mert annyira szurkolt. Vidáman, teli élménnyel indultunk haza. Köszönjük a szervező iskolának ezt a jól megszervezett, jó hangulatú sportos délutánt.

Köszönjük a dóci önkormányzatnak, hogy rendelkezésünkre bocsátotta a kisbuszt, lehetővé téve részvételünket a versenyen.