Szent Ágoston Kupa - Pusztamérges 2022.

Két év kihagyás után újra megrendezésre került a Szent Ágoston Kupa

article preview

2022. május 25-én iskolán nyolc tanulója részt vett a pusztamérgesi tagintézményünk által szervezett Szent Ágoston Kupa  sportvetélkedőn.

A feladatok között volt ügyességi, gyorsasági és népi játék egyaránt. A megnyitó után "retro" bemelegítést vezényelt az iskola testnevelője, melyen mindenki jót derült. Az eligazítást követően a csapatok teljesítették az állomások feladatait. Bár a szoros versenyben a 4. helyezést sikerült elérnünk, cseppet sem szormorkodtunk, hiszen a program minden pillanatát a jókedv, a sport és mozgás öröme hatotta át. A küzdelem után finom uzsonnával vendégeltek meg bennünket.

Köszönjük a pusztamérgesi iskola tanárainak és tanulóinak a barátságos vendéglátást és a kitűnő hangulatú versenyzés lehetőségét!

A mappában található képek előnézete SZÁK 2022.