Szakmai nap a szegedi Karolina Iskolában

2012. október 27-én, szombaton intézményünk teljes nevelőtestülete szakmai napon vett rész Szegeden a Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokkú Művészeti Iskola és Kollégium intézmény szervezésében "140 éve  nevelés szolgálatában címmel"

A Karolinában egy hosszabb kényszerszünet után 20 éve kezdték meg újból az oktatást-nevelést, ez adta az apropóját a dr. Kiss-Rigó László püspök úr fővédnöksége alatt megrendezett eseménynek.

A délelőtt folyamán magas szintű és nem utolsó sorban rendkívül érdekes eladásokat hallhattunk többek között a motivációról, a generációs szakadékokról és a megértés hídjairól, a tehetségfelismerésről és fejlesztésről, az integráció kihívásairól.

A finom és bőséges ebéd után a délutáni szekcióbeszélgetéseken tovább elemezhettük a délelőtt megkezdett témákat az előadók segítégével.

A napot méltóképpen a püspök úr által megtartott ünnepi misével zártuk.

Úgy gondolom, mindannyian azzal az érzéssel tértünk haza, hogy egy igen hasznos és nagyon érdekes, izgalmas napot tudhatunk magunk mögött.

Köszönjük a szervezőknek a színvonalas rendezvényt!

Huszka Zoltánné igazgató