Sportnap 2014

2014. október 18-án sportnapot szerveztünk az iskolában, melyen nem csak iskolánk tanulói, hanem a szülők és volt diákjaink is részt vettek. A reggeli után csapatokat sorsoltunk, és megkezdődött a vetélkedés. Amíg az állomásokon ügyeskedtek a gyerekek és kísérőik, addig néhány szülő (Tóth Judit és Szabó Éva) az ebéd előkészítésével foglalatoskodott, Koromné Takó Ildikó és Matuszka Márta pedig palacsintát sütött. Az izgalmas és szórakoztató pályákon jó kedvűen haladt végig minden résztvevő, mindenki nagyon élvezte a feladatokat. A csapatverseny után következett a foci. Tanár-diák, szülő-diák és szülő-tanár mérkőzések voltak.

Az ebéd elfogyasztása után Andi néni kihirdette az eredményeket, és a papírgyűjtés helyezettjei is ekkor kapták meg a jutalmukat.

A nap zárásaként még kötélhúzáson vettünk részt.

Köszönjük mindenkinek a részvételt, külön köszönet Kothenczné Takács Andrea tanárnőnek a munkájáért.