Pályaorientációs nap

Pályaorientációs nap 2021. december 11.

article preview

Iskolánk tanulói számára idén is megrendeztük a Pályaorientációs napot. Alsó és felső tagozaton más-más, korosztályhoz illő programot szerveztünk.

A felső tagozatos tanulókat különböző feladatok, tesztek, szakmabemutató kisfilmek, játékok várták, melyek segítették saját képességeik, készségeik felismerését. A "Szabadidő mérleg" és az "Érdeklődési területem" tesztek kitöltése után pályaválasztással és szakmákkal kapcsolatos vetélkedőn bővítették ismereteiket. Majd szakmákat és ágazatokat bemutató plakátot készítettek. A program végén egy rövid motivációs filmet tekintettünk meg. A napot egy játékkal zártuk, ahol mindenki elmondhatta, hogy mennyit segített a pályaválasztásában a mai napi program.

A mappában található képek előnézete Pályaorientációs nap 2021. december 11