Oxford Competition 2012

Az Oxford Kiadó „Oxford Competition 2012 – My Sport for the Olympic Games” címmel angol plakátkészítő pályázatot hirdetett, melyre iskolánk 7 tanulója 4 pályaművel nevezett. A régiónkban közel 50 alkotás készült, melyekből kiállítást rendeztek a hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola és Óvodában. A Hunniareg Pedagógiai Intézet szakmai zsűrije kiválasztotta azt a tíz legszínvonalasabb munkát, melyek Budapesten, a Budai Várban, az Országos Széchenyi Könyvtárban megrendezésre kerülő kiállításon képviselhetik megyénket. Az ünnepélyes eredményhirdetésre május 2-án, szerdán Hódmezővásárhelyen került sor, ahol nagy örömünkre a nyertes pályázók között köszöntötték Gulyás Sára Kíra és Kucsora Viktória 7. osztályos tanulóinkat. Gratulálunk! Felkészítő tanáruk: Pölösné Hudák Dóra.