Kötöny kupa - Vetélkedő Harkakötönyben

Szeptember 19-én iskolánk meghívást kapott a már hagyomány szerint minden évben megrendezésre kerülő „Kötöny kupá”-ra.

Évfolyamonként 1-1 tanuló vehetett részt a programon. Két órás erdei gyalogtúra teljesítése volt a feladat, melynek során 8 állomáson különböző ügyességi próbákat kellett végrehajtani a versenyzőknek. Érkezés után a szervezők úgy osztották be a csapatokat, hogy csak a véletlenen múlott, hogy ki kinek a csapatát erősíti a délután folyamán. Így kitűnő alkalom nyílt arra, hogy iskolánk összes tagintézményének diákjai ismerkedhessenek, barátkozhassanak egymással.

A túra teljesítése után finom uzsonnával vendégeltek meg bennünket. Majd elérkezett az eredményhirdetés. Mindenkinek apró ajándékokkal jutalmazták a részvételét.

Záró programként tábortüzet gyújtottak, ahol gitárszó kíséretében kicsik, nagyok, pedagógusok, szülők együtt énekelték az ismert tábori dalokat.

Kissé fáradtan, de nagyon vidám hangulatban indultunk este haza.

Köszönjük községünk polgármesterasszonyának, hogy a gyerekek szállításához rendelkezésünkre bocsájtotta az önkormányzat kisbuszát.