Karácsonyi ünnepség 2022.

Hagyományainkhoz híven a téli szünet előtti utolsó napon karácsonyi misén, ünnepségen és kézműves foglalkozásokon vehettek részt a gyerekek.
Az ünnepség részeként először a tanárok Holle anyó c. meglepetés bábműsora szórakoztatta a gyerekeket, majd Baranyi Ildikó képviselő, a Bergendóc Szociális Szövetkezet vezetője egy karácsonyi mesével hangolta rá a közönséget a betlehemesre, melyet az iskola diákjai adtak elő.
Ezután iskolánk citeraszakkörös tanulói és a gyerekek kórusa karácsonyi énekekkel idézték meg az ünnep hangulatát.
Az ünnepség végén Turda Gábor polgármester köszöntötte a résztvevőket, és a képviselőtestület tagjaival átadták a gyerekeknek az önkormányzat ajándékcsomagjait.
A képes beszámolóval, videókkal ezúton kívánunk mindenkinek áldott karácsonyi ünnepeket és békés, boldog új esztendőt!!

A mappában található képek előnézete Karácsonyi ünnepség 2022.