Happy Hét 2014

Nagy örömmel szerveztünk 2014. 03. 24-től 28-ig Happy Hetet az iskolánkban.
Számunkra is nagyon fontos a víz fogyasztása, így a gyerekek számára is próbáltuk ezt játékosan tudatosítani.
7 vegyes csapatot alkottunk, ügyelve arra, hogy minden csapatba legyenek kicsitől a nagyig minden korosztály.

Hétfő
  • Az első napot két kísérlettel indítottuk, amit a gyerekek pénteken saját szavaikkal próbáltak leírni mi is történhetett valójában.
  • Ezután átmentünk a művelődési házba és egy vizes sorversenyen vehettek részt a gyerekek.
Kedd
  •  Vízről szóló kisfilm megnézése után a tanulók totó formájában adtak számot a tudásukról.
  • Ezt követően szókeverővel és keresztrejtvénnyel próbáltuk még érdekesebbé tenni a délutánjukat.
  • Plakátokat készítettek a gyerekek megadott szempontok alapján.

• Kecskés László tanár úr tartott előadást „Víz szereper a Bibliában” címmel.
      Majd egy feladatlapot töltöttek ki a tanulók csapatonként.
  • Papírdoboz segítségével „tengeri akváriumot” készítettek, különböző technikák segítségével.

• Madácsyné Siskó Terézia védőnő a helyes tisztálkodásról tartott előadást.
  • Az udvaron „vizes játékokat” játszottak a gyerekek.

Reméljük, hogy hasznosan és tanulságosan töltöttük a hetet.
Köszönjük tanáraink munkáját és a gyerekek lelkes közreműködését.