Farsang 2012.

Farsangi mulatságunkat 2012. február 17-én rendeztük meg iskolánkban.

A nyitótáncot – melyet Krekuska Dóra és Mészáros Dominik táncoltak /betanította: Szögi Bettina/ - követően az osztályok vidám műsorait tekinthette meg a közönség:

1.      osztály: Mézengúzok

2.      osztály: Kezes-lábasok

3.      osztály: Hupikék törpikék

4.      osztály: Sárkánytánc

5.      osztály: Árnyjáték

7.      osztály: Szépségkiránynő választás

8.      osztály: Öreg néne bőrzekéje

Bemutatkozott a Classic Művészeti Iskola társastánc csoportja, a koreográfiát Roszkos Annamária tánctanárnő tanította be.

Ezt követően az egyéni jelmezesek vonultak fel. Közülük a legötletesebb jelmezt Fekete Dominik 4. osztályos tanuló öltötte magára.

A tombolasorsolás után került sor az osztályok műsorainak értékelésére. Az eredményt Tóth Margit polgármester asszony hirdette ki:

1. helyezett: 5. osztály

2. helyezett: 4. osztály

3. helyezett: 2. osztály.

Gratulálunk az osztályok színvonalas produkcióihoz és az őket felkészítő osztályfőnököknek!

Az előre meghirdetett süteménysütő versenyt az 1. osztály nyerte meg.

Köszönettel tartozunk támogatóinknak, akik felajánlásaikkal segítették a program sikeres lebonyolítását:

-         Antal Imre plébános úr

-         Tóth Margit polgármester

-         Huszka Mihályné

-         „Sarok” Vegyeskereskedés, Dóc

-         Ferropharma Kft.

-         Szatymaz és Vidéke Takarékszövetkezet Sándorfalvi Kirendeltsége

-         Napfényfürdő Aquapolis Szeged

-         Kisteleki Termálfürdő

-         Mórahalmi Gyógyfürdő

-         Tari József cukrász

Köszönjük a szülőknek, hogy felajánlásaikkal, süteménnyel támogatták a rendezvényt, illetve segítettek az előkészületekben.

A farsang bevételét az iskola tanulóinak budapesti tanulmányi kirándulására fordítjuk.