Családi sportnap

2017. szeptember 29-én iskolánkban család sportnapot szerveztünk, ahová tanulóink családtagjait is meghívtuk. Különös öröm volt számunkra, hogy a szülők szép számmal jelentek meg és aktívan vettek részt a program eseményeiben.

Zenés gimnasztikai bemelegítés után futóverseny következett. Alsó és felső tagozaton külön díjazásban részesültek a győztesek.

Ezt követően hat fős csapatokat alakítottunk, akiknek hat állomás különböző mókás, sportos feladatait kellett végrehajtani: diót hordani talicskával, vödröt zsinórral irányítva karikába állítani, célba rúgni, a vizes világbajnoksággal kapcsolatos totót kitölteni, dobozt dönteni, sapkát bottal elkapni, hálólabdázni, stb.

Ebéd után került sor a várva várt tanár+szülő – diák futballmérkőzésre. Amíg a nagyok rúgták a labdát, az alsó tagozatos gyerekek 3-3 fős csapatokkal folyamatos cserékkel Grassroots focit játszottak.

A sportnap végén finom palacsintát kaptak a résztvevők.

A mappában található képek előnézete Sportnap 2017.09.29.