Ballagás

2011. június 18-án ballagási ünnepségünk keretében elbúcsúztunk iskolánk nyolcadik osztályos tanulóitól.

A virág- és tarisznyaátadást követően a ballagók körbejárták a szépen kidíszített iskolát, majd kezdetét vette az ünnepség. A versekkel, zenékkel, lufiröptetéssel színesített műsorban elsőként iskolánk igazgatónője, majd a hetedik osztályosok, végül pedig maguk a nyolcadikosok, illetve osztályfőnökük búcsúztak.

Gratulálunk a ballagóknak az általános iskolai tanulmányaik sikeres befejezéséhez és sok sikert kívánunk az életben!

Ballagó diákjaink:

1. Ambrus Lili

2. Barakonyi Tamás

3. Halász Viktória

4. Jakus Szabolcs

5. Kálmán Dzsenifer

6. Kálmán Patrícia

7. Krekuska Beáta

8. Kucsora Beatrix

9. Orsós Petra

10. Papdi Antal

11. Papp Szandra

12. Rovó Márk

Osztályfőnök: Gémes Károlyné

Tóth Margit - Dóc

Kedves Kollégák, Diákok!
Nagyon sajnálom, hogy nem lehettem ott a ballagási ünnepeteken. Az alpolgármester úr tájékoztatott, hogy rendkívül színvonalas volt a nyolcadikosok búcsúztatója. Ez egy jól összehangolt munkára enged következtetni.
Szívből gratulálok valamennyiötöknek. Büszke vagyok rátok.
Mindannyiotoknak kellemes, tartalmas nyarat kívánok.