Atlétika verseny Harkakötönyben

Iskolánk tanulói remekül szerepeltek a Kötöny-kupán

2016. szeptember 23-án iskolánk 12 tanulója - Sipos Tímea, Tóth Áron, Berecki Virág, Orsós Alex, Huszár Nikolett, Sipos Krisztián, Faragó Viktória, Faragó Benjámin, Szécsi Zsuzsanna, Kurunczi Dániel, Árvai Dolóresz, Huszár Alfréd - részt vettek a harkakötönyi tagintézményünk által szervezett, minden évben megrendezésre kerülő Kötöny-kupán. Az atlétikai versenyen 60 méteres síkfutásban, kislabdahajításban és távolugrásban mérték össze erejüket a gyerekek. Minden évfolyamon oklevéllel és éremmel jutalmazták az első három helyezett fiút és leányt. Iskolánk tanulói közül is többen 2-3 éremmel a nyakukban tértek haza.

Köszönjük a szervező iskolának a meghívást és a dóci önkormányzatnak, hogy tanulóink szállításában segített.

A mappában található képek előnézete Kötöny kupa 2016- Vetélkedő Harkakötönyben