A Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda tanévnyitója Harkakötönyben

A Szeged-Csanádi Egyházmegye döntése alapján megalakult a Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda. Székhelye a korábbi Dóci Katolikus Általános Iskola, telephelyei négy másik iskola és négy óvoda (Harkakötöny, Kömpöc, Öttömös és Pusztamérges intézményei). Ennek a nagy intézménynek rendezték meg az ünnepélyes tanévnyitóját 2011. augusztus 31-én délután Harkakötönyben. A különleges, mondhatnám felemelő hangulatú ünnepségen jelen volt és beszédet mondott többek között Hoffmann Rózsa oktatásért felelős államtitkár és Dr. Kiss-Rigó László szeged-csanádi megyés püspök, az iskola alapítója. Az iskola igazgatónője, Huszka Zoltánné átvehette az iskola kulcsát, majd ünnepi beszédével megnyitotta a 2011/2012-es tanévet.