Kötöny kupa

2019.09.30

„Kötöny Kupa” 2019. szeptember 30.

2019. október 27-én iskolánk idén is meghívást kapott a harkakötönyi telephelyünk által rendezett „Kötöny Kupa” elnevezésű atlétikai hárompróba versenyre.

A résztvevő csapatok kislabdahajításban, 60 m-es síkfutásban, távolugrásban mérték össze tudásukat.

Csapatunk az összesített eredmények alapján az előkelő II. helyezést érte el.

Iskolánkat Bánfi Szabolcs (3. helyezés), Korom Armand, Sipos Hajnal, Szirovicza Kiara (3. helyezés), Tóth Áron (1. helyezés), Kurunczi Béla, Sipos Tímea (3. helyezés), Raffael Vanessza Jázmin, Szabó Bálint, Orsós Alex, Berecki Virág, Huszár Nikolett (3. helyezés) képviselték.

Gratulálunk a kimagasló teljesítményekhez!

Fáradtan ugyan, de boldogan, vidáman, csillogó érmekkel a nyakunkban tértünk haza.

Köszönjük a rendező iskola pedagógusainak és tanulóinak, hogy vendégszeretetüket élvezve egy jó hangulatú versenyen vehettünk részt!

A mappában található képek előnézete Kötöny kupa