Egészséghét 2018

Egészséghét 2018.

November 19. és 22. között tanulóink az Egészséghét rendezvényein vehettek részt. Hétfőn délután az osztályok gyümölcssalátát és más egészséges finomságokat készítettek, majd meg is ették azt.

Sajnos a keddre tervezett túra az esős, hűvös időjárás miatt elmaradt, így a gyerekek ezen a délutánon plakátokat alkottak. Az elkészült művek az iskola folyosóján megtekinthetők.

Szerdán délelőtt Jánosi Ferenc felső tagozatos tanulóinkkal a kamaszkor nehézségeiről beszélgetett.

Ebéd után Varga Szamóca tanítónő vetítéssel egybekötött előadást tartott az egészséges élet legfontosabb tudnivalóiról. A megszerzett ismereteket rövid játékos vetélkedő közben ismételték át a diákok.

Csütörtökön dr. Sipos Cyntia doktornő volt a vendégünk. Ő az egészséges táplálkozásról beszélt a jelenlevőknek, így a sokszor elhangzott jó tanácsokat újra átismételhettük.