Újabb rajzos siker!

Iskolánk újabb rajzos "trófeával" gazdagodhatott Nagy Rebeka 5. osztályos tanulónknak és Gera Zsuzsanna felkészítő tanárának köszönhetően.

Rebeka "Az úttest nem játszótér" rajzos meséjével a "Közlekedj okosan, ügyesen!" rajzpályázaton a Magyar Közlekedési Kiadó különdíjaként 300. 000,-Ft-os könyvutalványt nyert az iskolánknak.

A pályázatra 978 pályamű érkezett be, közülük 10 részesült díjazásban, szóval igen dicséretes eredményt értünk el újból, méltán lehetünk büszkék Rebekára. A felkészülésben Zsuzsa néni és Endre tanár bácsi segédkezett Rebekának. Köszönjük és gratulálunk!

A pályázat védnökei a Nemzeti Közlekedési Hatóság és a Közlekedéstudományi Intézet, fővédnöke pedig Schváb Zoltán, közlekedésért felelős helyettes államtitkár volt.

A mappában található képek előnézete Közlekedj okosan, ügyesen! pályázat