Tanulmányi kirándulás - Budapest 2017.

2017. június 9-én tanulmányi kirándulás keretében ellátogattunk Budapestre. A vonatunk Kistelekről indult, ahova az Önkormányzat kisbusza és a szülök segítségével jutottunk el. A Nyugati pályaudvarról az Olimpiai parkba mentünk,ami egy Európai Uniós játszótér. A gyerekeknek nagyon tetszett, nagyon jót játszottak a hosszú vonatozás után. Innen egy 5 perces sétával jutottunk el a hajóállomásra. Sok érdekes dolgot tudhattunk meg Budapestről a sétahajókázás során. A kikötés után fagyiztunk egyet, majd átsétáltunk a Margit hídon és egy közeli parkban megpihenve vártuk a buszunkat, amivel eljutottunk a Várnegyedbe. A Hadtörténeti Múzeum mindannyiunknak sok-sok érdekességet kínált. Ezután a János hegyi kilátóhoz mentünk fel a libegővel. Sort kerítettünk még egy kis játszótéri játékra, jégkrémezésre és a vásárlásra. Mindenki nagyon jól érezte magát.

A kirándulás költségeit az idei és a tavalyi iskolabál bevételeiből fedeztük.

A mappában található képek előnézete Tanulmányi kirándulás - Budapest