Tantestületi kirándulás Budapestre

A dóci iskola tantestülete a tavaszi szünet első napján Budapestre kirándult. Először a Parlament  eklektikus stílusban készült csodálatos épületét tekinthettük meg egy nagyon lelkes idegenvezető segítségével, majd ezt követően egy kis borzadállyal vegyes érdeklődéssel tanulmányozhattuk közelebbről az emberi test anatómiáját a "The Human Body" kiállításon a Váci utcában.

A délután folyamán lehetőségünk volt még libegővel felmenni a János-hegyi Erzsébet- kilátóba, ahonnan a főváros fantasztikus panorámájában gyönyörködhettünk.

Végezetül a Nemzeti Színházba vezetett az utunk, ahol este 7 órakor Móricz Zsigmond: Úri muri című művéből készült színdarabot láthattuk Stolh András szereplésével.

A nap végén nagyon elfáradva ugyan, de sok-sok új élménnyel és ismerettel gazdagodva indultunk haza.

A kiránduláshoz az Önkormányzattól kaptuk meg a kisbuszt, amit ezúton is nagyon köszönünk!

Az iskola nevelőtestülete