Szent Ágoston Kupa 2018.

3. helyezés a Szent Ágoston Kupán!

2018. május 18-án megrendezésre került a pusztamérgesi tagintézményünkben a Szent Ágoston Kupa.

Nyolc fős csapatok mérték össze ügyességüket a különböző népi játékokból álló állomásokon. Bemelegítésként egy érdekes fogójátékot játszhattak a gyerekek. A vetélkedő során volt gólyalábazás, patkódobás, mérföldjárás, kúszás, csizmadobás is. Végül a hagyományos palackdöntő verseny következett, amelyben a tanárok csapata is részt vett.

A vetélkedő végén finom uzsonnával vendégeltek meg bennünket.

Iskolánk csapata a harmadik, dobogós helyen végzett.

Nagyon jól éreztük magunkat ezen a vidám, jó hangulatú versenyen. Köszönjük a szervező iskola pedagógusainak és tanulóinak ezt a felejthetetlen élményt!

Köszönjük az önkormányzatnak, hogy a gyerekek szállításához a kisbuszt rendelkezésünkre bocsátotta.

A mappában található képek előnézete Szent Ágoston Kupa Pusztamérges 2018. május 18.