Szent Ágoston Kupa - Pusztamérges 2015

2015. április 14-én pusztamérgesi telephelyünkön került megrendezésre a Szent Ágoston Kupa játékos sportvetélkedő.

Iskolánkat Tóth Áron, Szabó Bálint, Sipos Krisztián, Sebestyén Dominik, Kurunczi Dániel, Sipos Roland, Fekete Dominik és Földi Csanád képviselte. Az öt induló csapat közül a 3. helyezést értük el. Az akadályversenyen többek között patkódobás, zsákban futás, gumicsizma hajítás, magválogatás és gólyalábazás szerepelt. A megmérettetés után „palack kiütőzés” vette kezdetét, ahol kitomboltuk magunkat - ki azért, mert annyira küzdött, ki pedig azért, mert annyira szurkolt. Vendéglátóink még egy kis uzsonnára is szívesen láttak bennünket. Vidáman, teli élménnyel indultunk haza. Köszönjük a szervező iskolának ezt a jól megszervezett, jó hangulatú sportos délutánt.