Papírgyűjtés - 2017 október

Ebben a tanévben is megszerveztük októberben a papírgyűjtést. Az őszi szünetet megelőző napokban (24-26.) került rá sor. A gyerekek a szülők és a pedagógusok segítségével igyekeztek minél több papírt összegyűjteni a faluban, de néhányan más településen élő rokonokat, ismerősöket is mozgósítottak, hogy ők nyerjék a versenyt. Összesen 2 tonna papírhulladékot szedtek össze a tanulók, ami ehhez a kis létszámú iskolához képest szép teljesítmény. Az osztályok közötti verseny eredménye az egy főre jutó mennyiség alapján a következőképpen alakult.

1. helyezés                        4. osztály                   714 kg                   178 kg/fő

2. helyezés                        5. osztály                   345 kg                   117 kg/fő

3. helyezés                        2. osztály                    516 kg                    74 kg/fő

A bevételt ebben a tanévben is gyermekek jutalmazására szeretnénk fordítani.

A mappában található képek előnézete Papírgyűjtés - 2017 október