Közlekedésbiztonsági nap

2016. május 10-én iskolánk tanulói Közlekedésbiztonsági napon vettek részt, melynek helyszíne az iskola volt. A gyerekek előadásokat hallgattak, melynek témája a biztonságos közlekedés volt. Ehhez kapcsolódóan feladatlapot is oldottak meg a diákok. Az élményszerű és érdekes előadást Mucsiné Szabolcski Ágnes rendőr százados tartotta. A délelőtt során a tanulók biciklijét átvizsgálták, és a felszereléssel kapcsolatban hasznos tanácsokkal látták el őket. Nagyon örültek a gyerekek a kerékpáros vetélkedőnek és mindig nagy izgalom számukra az ujjlenyomat vizsgálat valamint a rendőrautó „birtokbavétele” is. A nap zárásaként az eredményhirdetésen a legügyesebbek oklevelet és kupákat vettek át. A Közlekedésbiztonsági nap zárásaként mindenki kapott ajándékot és egy csokoládét is.

A mappában található képek előnézete Közlekedésbiztonság nap