Hittanos vetélkedő Kömpöcön

2014. április 3-án iskolánk tanulói a kömpöci tagintézményünkben hittanversenyen vettek részt.

A vetélkedő tojásvirágok készítésével és feszület díszítésével kezdődött. Ezt követően feleletválasztós tesztfeladatokkal és rejtvényfeladványokkal mérhették össze tudásukat a csapatok. A feladatok között szerepelt többek között Jézus keresztútállomásainak felismerése és sorba rendezése. A munka végeztével finom zsíros kenyérrel és teával vendégeltek meg bennünket. Majd következett a program csúcspontja: elrejtett, számozott tojásokat kellett keresni és minél többet összegyűjteni az iskola környékén. Végül rendhagyó eredményhirdetésben volt részünk. Minden csapat valamiben 1. helyezett lett. A mi csapatunk a leggyorsabb elismerő címet kapta, emléklappal, könyvjelzővel és Jézus sírboltjának kicsinyített másának makettjével együtt.

Köszönjük a szervezőknek, hogy részt vehettünk egy ilyen jó hangulatú, vidám és tanulságos vetélkedőn!