Gyereknap Ópusztaszeren

Június 2-án, csütörtökön Ópusztaszerre kirándult iskolánk valamennyi diákja és tanára, hogy méltóképpen megünnepeljük a gyereknapot. A kisebbek iskolabusszal és autókkal, a felsősök azonban biciklikkel vágtak neki az útnak. Az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékparkban először a Promenádot és a Panoptikumot tekintettük meg, majd bejártuk a skanzen érdekesebbnél érdekesebb épületeit. A finom ebédünket követően szabadprogram következett, melyet a legtöbben egy kis tóparti pihenésre, illetve játékra használtak ki. Egy rövid lovasbemutató-nézés után, a nap zárásaként körbejártuk a varázslatos Feszty-körképet. Tartalmas nap volt, melynek során mindenki remekül érezte magát - ez pontosan látszik a fényképeken.

Köszönet Antal Imre plébános úrnak a gyereknap megvalósításához nyújtott segítségéért!