Elsősök beíratása és óvodai beiratkozás 2018.

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy az intézmény óvodai és általános iskolai telephelyeire a beiratkozás az alábbi időpontokban lehetséges:

Óvodák:

2018. ápr. 23-24. 8-16-ig

Az óvodai beiratkozáshoz az alábbi dokumentumokat szíveskedjenek behozni!

- szülő személyi igazolványa, lakcímkártyája

- gyermek: anyakönyvi kivonata, TAJ-kártyája, lakcímkártyája

étkezési kedvezmény igénybevételéhez:

- Gyermekvédelmi támogatásról határozat, tartós betegségről orvosi igazolás, nagycsaládos kedvezményhez igazolás (családi pótlék szelvénye, bankkivonat, MÁK.igazolás)

Az egy főre jutó kereset alapján járó kedvezmény igénybe vételéhez a beiratkozáskor kell nyilatkozni.

iskolák:

2018. ápr. 12-13. 8-16-ig

Szükséges dokumentumok:

- szülő személyi igazolványa, lakcímkártyája, bírósági határozat gyermek felügyeleti jogáról (ha a szülő egyedül neveli a gyermekét)

- a gyermek: TAJ-kártyája, lakcímkártyája, személyi igazolványa (ha van), adókártyája

NEK adatlap diákigazolvány igényléshez. (Az okmányirodában adják)

- az óvodai szakvélemény iskolaérettségről

- szakértői bizottság szakvéleménye, ha a gyermek SNI, BTMN

- Gyermekvédelmi támogatásról határozat, tartós betegségről orvosi igazolás, nagycsaládos kedvezményhez igazolás (családi pótlék szelvénye, bankkivonat, MÁK igazolás)

Dóc, 2018. márc. 20.                                Huszka Zoltánné ig. s.k.