Kihívás napja 2017.

2017.06.06

2017. május 31-én iskolánk is csatlakozott a Kihívás napja programhoz. A szervezés a Dóc Község Egyesülettel közösen, a szülők, családok bevonásával történt.

A falufutást követően csapatokat alakítottunk. Kora délutánig csapat- és akadályversenyek zajlottak. Az állomásokon játékos, tréfás ügyességi feladatokat kellett teljesíteni.

A délután igazi meglepetést tartogatott a gyerekek számára. A Sándorfalvi Háziasszonyok Klubja jóvoltából folyamatos cserékkel élőcsocsó pályán játszhattak a csapatok.

A résztvevők számára ebédet a Dóc Község Egyesület biztosított. Szülői felajánlásoknak köszönhetően ebéd után frissen sütött palacsintát ehettünk.

A program győzteseinek kihirdetése után uzsonnát és jégkrémet kaptak a gyerekek.

Jó hangulatú napunk volt, tele önfeledt mozgással, sporttal, szabadidős tevékenységgel.

Iskolánk tanulói teljesítették a Kihívás napi pályázatban kiírt feltételeket!

Köszönjük a szervezők munkáját!